מבצע פסח
04/04/2016
מבצע חלוקת ציוד לחיילים בודדים ולחיילים ממשפחות קשות יום.
אימון אישי
04/04/2016
אימון אישי עד גיל 27 לצמיחה ומציאת כיוון מדויק
יום יישובי לזכר רס"ן צפריר בר אור ז"ל סמג"ד גדס"ר גולני יתקיים ביום חמישי, כ"א באדר ב' התשע"ו 31.3.16 בביה"ס אורט "דרסקי"
אגף משפחות והנצחה שבמשרד הביטחון פיתח יישומון (אפליקציה)  -"מחבקים כל השנה".
יישומון זה יאפשר גישה ישירה וקלה לקהל הרחב, להיחשף ולהשתתף באירועים שונים של הנצחה וזיכרון שמשפחות שכולות מקיימות לזכר יקירן.

 ב-21.2.16 מפגש בין דורי הכולל את נציגי ארבעת העמותות הפועלות למען לוחמי גדס"ר גולני יוצא לדרך! 


לראשונה יוצאי גדס"ר גולני יוכלו להשתלב בכנס וליהנות ממגוון אפשרויות תעסוקה ע"י המעסיקים הנחשבים במשק בתחומי הביטחון וההייטק   

 


עמותת האחים של חהן גולני קיימה השבוע את "יום משפחת החה"ן" המסורתי לשנת 2015 לזכר חללי פלוגת החה"ן. היה מרגש ומעצים!
החלה ההרשמה לקבלת מלגת לימודים לשנת לימודים תשע"ו מטעם עמותת גדס"ר גולני! הזדרזו להירשם! 
אם אתה חייל משוחרר שנמצא בצומת דרכים ולא יודע באיזה מסלול לבחור, זו הכתבה בשבילכם! עמותת גדס"ר גולני מבקשת לסייע לכם בייעוץ והכוונה עם שני פרויקטים חדשים שנפתחים: פרויקט אימון אישי ופרויקט מנטורינג! 

"מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו"? עבור סמ"ר במיל' שי גרון וסמ"ר במיל' איציק, השאלה הזו היא איננה רק עוד שורה משיר. ערכים של ערבות הדדית, חמלה ואהבת הבריות אינם ערכים שמתחילים ומתמצים בצבא, עבורם אלו ערכים שמכתיבים מציאות, ערכים שיוצרים דרך חיים,  ממש לא משנה באיזה נקודת זמן או מקום בעולם האדם נמצא. 

לאחרונה נוסף לפארק המעיינות השוכן באזור בית שאן "שביל רטוב"- חידוש שמאחוריו סיפור מרגש, שאם לא חוויתם עד עכשיו- זה הזמן לנסות!
כתבתו של גדי פיליאקוב, מתוך אתר עכבר העיר
הנכם מוזמנים לטקס ההתייחדות אשר ייערך ביום שני, כ"ד בניסן תשע"ה, 13.04.15, במחנה שרגא. **לאישורי הגעה ולתיאום הסעות נא ליצור קשר עם מדור נפגעים גולני בטלפון: 04-9954308**
"בחג האמונה ממשיכים לפרוץ קדימה"- ביום שישי הקרוב, 17.4.15, יתקיים יום עבודה מיוחד לזכר סרן צביקה קפלן ז"ל הי"ד שנפל במבצע צוק איתן
"זוכרים את צפריר, ממשיכים לחייך"- יום מרגש, מיוחד, אמוציונאלי ומעורר השראה נערך אתמול בבית הספר דרסקי בעכו לזכרו של סמג"ד גדס"ר גולני רס"ן צפריר בר אור ז"ל שנפל בקרב הקשה בסג'עיה במבצע צוק איתן. 
ביום שישי האחרון התקיימה ריצה עממית לזכרו של עוז מנדלוביץ ז"ל לוחם הגדס"ר שנפל במבצע צוק איתן,בשבילים בהם נהג עוז לרוץ ולהתאמן. התרגשנו מאוד ואנו מזמינים אתכם לצפות במקצת התמונות מהשבילים הקסומים והאנשים המיוחדים שבאו לרוץ, אך לפני הכול- לזכור ולא ולשכוח!  
"זוכרים את רס"ן צפריר בר אור ז"ל"- קצין גולני שנפל במבצע צוק איתן, ביום ספורט מיוחד לזכרו שייערך ב-25.3.15, ה' בניסן, יום ד', בביה"ס "דרסקי" בעכו בו גדל והתחנך! 
בשעה טובה ולאחר מסלול מפרך וארוך מצטרפים לוחמי מחזור נוב' 13 לפלוגות הלוחמים! 
ריצה עממית וצעידה בשביליו של עוז מנדלוביץ, לוחם גדס"ר גולני שנפל במהלך מלחמת "צוק איתן"
קורות חיים ניתן לשלוח למייל:Giusim_yamam@police.gov.il
הלוחם שנשאר יומיים עם כדור ביד, המפקד שאיבד עין והמשיך לחלק הוראות, הפינוי תחת אש בסולמות. במעוז הטרור בסג'עייה, קציני גדוד הסיור של גולני נשארו בלי מח"ט, מג"ד וסמג"ד - שנפצעו או נהרגו - ותפסו פיקוד. "החיילים נלחמו כמו אריות", הם נזכרים. הצל"שים בדרך
מפקד פיקוד הדרום, אלוף שלמה (סמי) תורג'מן, אישר הענקת צל"ש בדרגת אלוף לסמל במילואים י', לוחם בגדוד הסיור של חטיבת גולני שלחם ב"צוק איתן".
גדס"ר גולני מצדיע ללוחם שלנו, סמ"ר אביהו יהלומי, שקיבל השבוע צל"ש מפקד החטיבה על תפקודו במבצע צוק איתן. 
ספר הגדס"ר
01/12/2014
עזרו לנו לזכור את הרגעים הכי יפים שלכם! 
שלחו אלינו תמונות מתקופת השירות שלכם בגדס"ר גולני או בפלוגות הסיור: תמונות מאימון מסוים, מסע סוף מסלול, חבר'ה וכל דבר אחר שאתם מוצאים.
אנו שמחים להזמינכם לעוד יום של משפחת חה"ן גולני.
היום המשותף יתקיים ביום א' בתאריך 21.9.2014. הפעם נבקר ברמת הגולן
חבריו של סרן עמרי טל ז"ל מספרים על "נכד לניצול שואה שלחם בפרטיזנים. בחור ציוני אמיתי שרצה לעשות הכי טוב למען עם ישראל"
דני הרמן, מנכ"ל עמותת ידידי גדס"ר גולני היה השבוע בשטח ומספר איך אפשר לעזור ומה אפשר לשלוח ללוחמים שלנו.
זו לא בושה לומר: 
היום, יותר מתמיד, משפחת הגדס"ר דומעת.
מתחת לכומתות החומות, מאחורי האפוד המאובק, כולנו מנגבים דמעה על האחים שאיבדנו.
להיות גולנצ'יק זה להתרגש בכל פעם שאתה רואה כומתה חומה.
להיות גולנצ'יק זה להרגיש לוחם למרות שעברו כמעט 20 שנה של בטלה.
לצערנו עברנו אתמול יום קשה מאוד שבמהלכו נהרגו חמישה מפקדים ולוחמים של הגדוד, ו 21 חיילים וקצינים נפצעו.
הותר לפרסום שם נוסף של לוחם גולני שנפל אתמול בלילה בקרבות בעזה. סמ"ר משה מלקו מירושלים השאיר אחריו הורים ושבעה אחים. "בחור מדהים שרצה להיות אחד מהחבר'ה והתגייס לגולני"
חטיבת גולני איבדה בקרב בעזה שניים מטובי בניה: רס"ן צפריר בר-אור וסרן צביקה קפלן. בר-אור היה סמג"ד גדוד הסיור של גולני, שנהג להסביר על החשיבות שבשירות הקרבי. סרן צביקה קפלן, בן 28, היה קצין אג"ם של הגדוד. שניהם היו נשואים, בר-אור השאיר אחריו תינוקת ואישה בהריון, קפלן השאיר 2 בנים
בראיון עבר ל"קולה של אמא" סיפר עופר מנדלוביץ' על הקשר המיוחד עם בנו: "עשינו יחד מסע כומתה". אתמול נהרג עוז בסג'עייה. 
סא"ל רועי לוי, מפקד גדוד הסיור של גולני, נפצע אתמול קשה בעזה, אבל הוא בהכרה ותקשר עם רופאיו. לילדיו סיפרו שאבא יחזור לעצמו כמו אחרי הפציעה ב"עופרת יצוקה". האם השכולה מרים פרץ באה לחזק. עובדת בשיבא גילתה שבנה פצוע: "הוא בא לבקר את אימא בעבודה"
בתאריך 10 ספטמבר 2014 יתקיים כנס לציון מלאת 40 שנה להקמת פלוגת "עורב" של חטיבת גולני.
© כל הזכויות שמורות לגדס"ר גולני 2011