החלטות מישיבות הנהלת העמותה

החלטות העמותה מישיבות הנהלה

פרוטוקול ישיבת עמותת גדס"ר גולני 4.4.2011:

 

נוכחים: יודקה פלד, דני הרמן, ניתאי ולנשטיין, אשר רפפורט,רביד, אמנון יגודה, עו"ד חגי אברהמי, ירון גזית.

1.אירוח ארתור רובל- רביד (יוצא הסיירת, מדריך קרב מגע, פעיל באיסוף כספים) מציג את פגישתו עם תורם בשם ארתור רובל, כאשר ב21.4.11 ארז אשל אמור להיפגש עם ארתור בארצות הברית לטובת תרומתו בסך 50,000$ ראשונים, ארתור עשוי לתרום מידי שנה לטובת צרכי הגדוד.

2. ב13.5.11 מגיעים תורמים שיתארחו אצל יענקל'ה שביט, כאשר אחד האירועים יהיה בשטח 100 בו יוצגו לתורמים תורות לחימה, מעין טירונות, ופרצופו של הלוחם בצבא ההגנה לישראל. כמו כן הדילמות של החייל הישראלי בקונפליקט במזרח התיכון. יש כוונה לבקש תרומה לטובת ציוד קרב מגע.

3.מצב כספי- ניתאי מציג בפני האספה כללית של העמותה, מאשרים את הדוחות הכספיים ל2010. מאשרים את חברי ועד של העמותה: יודקה, דני, אשר, גלי וניתאי. חברי ועדת ביקורת: אמנון וענבר. ממנים רואה חשבון איל דלומי לשנת 2011. המשך הענקת זכויות חתימה למורשי חתימה שני, ניתאי ויוסי. כל סעיף בנפרד אושר פה אחד.

דני הרמן:התקיימו שתי פגישות עם משקיות ת"ש ועם מור המלווה את ניהול הת"ש בגדוד, המצב בגדוד מבחינת החיילים הזקוקים לסיוע: 68 חיילים מתוך הגדוד הזקוקים לסיוע- מאושרים תשמ"ש, אפורים ובודדים. כ-100 חיילים זקוקים לסיוע שלנו מבחינת תלושי מזון ומוצרי חשמל. ישנה חלוקה של מוצרי חשמל ורהיטים.

יוסי בכר
:פסח וראש השנה יש לדאוג באופן קבוע.יהיו תלושים של המשביר למקרי חירום. יש להתמקד במספר אנשים שיוצרים איתם מנגנון חוג ידידים שהוא יממן את ההוצאות השוטפות בשוק שהקופה ריקה.

אשר
:יש לבנות אגודת ידידים

יוסי
: יש לרכז רשימה של יוצאי היחידה הם הגרעין וממנה אפשר לבנות את חוג הידידים.יש לגבש תוכנית מסודרת לחיילים המשוחררים.

אברהמי
:יש לקיים שייבה בנושא בניית התוכנית של חוג הידידים, בניית התוכנית לחיילים משוחררים וגיוס מלגות ללימודים בהשכלה גבוהה.לארגן רשימה של אנשים שמחזיקים בעמדות בכירות במשק.

ירון גזית: קיום ערב גאלה בערב אחד יכולים לגייס סכום משמעותי.מכירת הכרטיסים לאירוע התרמה, ערב גאלה, לבנות תוכנית לצקת תוכן רלוונטי, ולארגן הופעה של אמן בהתנדבות.

4.אתר אינטרנט- חברת "מילניום" שעשתה כבר אתר לסיירת גולני, תבנה אתר חדש בדומה לאתר הקיים. החברה מכירה מראש את כל המשתמע לצורך הקמת אתר מסוג זה. שלב א' מהיום ובעוד שלושה חודשים יהיה אתר באוויר כאשר יהיה בתוכו חומר גולמי-בעיקר. בשלב שני יוכנס כל המורשת והשלמות לצורך תפעול ועדכון האתר.

5.פעיליות לבוגרים- ישנה אפשרות להוציא 10 חברה פצועי הגדס"ר למוסקבה, שבוע כייף. יש תורם שמוכן להשקיע בנושא. יש לאשר את העניין באופן עקרוני הרשימה תורכב לאחר קביעת קריטריונים בצוות מצומצם של הנהת העמותה.

6.התקיימה פגישה בין הגדוד לבין לוחמי הגטאות בכדי לראות באיזה תחומים ניתן לשתף פעולה.סוכמו הדברים הבאים: בעיקרון יהיו סיורים הדדיים- של החיילים באתר לוחמי הגטאות ושל בי ספר ואחרים במתקן שרגא באחריות הגדוד. כמו כן יקוימו סדנאות של החיילים באתר לוחמי הגטאות במימון הגדוד ועמותת נכסי השואה.

הישיבה נעולה.

© כל הזכויות שמורות לגדס"ר גולני 2011